Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/26
Dzisiejsza uroczystość to wyjątkowy moment podsumowania całorocznej pracy, wysiłku i zaangażowania. To czas dumy z osiągnięć, ale także refleksji nad drogą, którą wspólnie przeszliśmy.
Przed nami wakacje 
czas odpoczynku, radości i ładowania energii na kolejne wyzwania. Niech będą one pełne słońca, beztroski oraz niezapomnianych chwil spędzonych w gronie bliskich i przyjaciół.
Życzymy wszystkim, aby ten letni czas przyniósł wytchnienie, inspirację oraz mnóstwo pięknych wspomnień. Do zobaczenia po wakacjach
z nową energią i uśmiechem!
