Zasady korzystania z usług stołówki:

Cena obiadu : 7,00 zł (obiad dwudaniowy)

-  Cena 2 dania 5,50 zł

- Cena zupy 3.00 zł

Wpłata za obiady dokonywana jest z góry, za cały miesiąc do ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc korzystania z obiadów w szkole lub na konto.

Alior Bank  94 2490 0005 0000 4000 1173 8453
tytułem: obiady/imię i nazwisko/kl/za miesiąc…

-  Nieobecności dzieci należy zgłaszać z jednodniowym wyprzedzeniem na LIBRUS(Sobczak Aleksandra) bądź  do sekretariatu 42 251 88 22  lub najpóźniej do godz. 8.00 w dniu nieobecności.

-  Kwoty za wszelkie nieobecności zgłoszone z zachowaniem powyższego terminu będą odliczane od wpłaty na kolejny miesiąc. Nie będą odliczane nieobecności niezgłoszone lub zgłoszone po terminie.

-  W przypadku rezygnacji z wyżywienia , fakt ten należy zgłosić pisemnie w sekretariacie szkoły lub na stołówce do ostatniego dnia miesiąca, w którym dziecko korzysta z posiłków.

Konto: 94 2490  0005 0000 4000 1173 8453

·         Nieobecności dzieci należy zgłaszać z jednodniowym wyprzedzeniem a najpóźniej do godz. 7:00 W dniu nieobecności sms-em pod numer 501 009 909 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

·         Nie będą odliczane nieobecności niezgłoszone lub zgłoszone po terminie.

·         W przypadku rezygnacji z wyżywienia, fakt ten należy zgłosić pisemnie w sekretariacie szkoły lub na stołówce do ostatniego dnia miesiąca, w którym dziecko korzysta z posiłków.

wzór deklaracji do pobrania