Informacje ogólne

Warunkiem korzystania z obiadów refundowanych przez MOPS jest dostarczenie decyzji lub pisemnego potwierdzenia pracownika MOPS.

W tym celu należy skontaktować się z właściwym oddziałem MOPS, dostarczając aktualne zaświadczenia o wszystkich źródłach dochodów rodziny.

Wczesne dostarczenie niezbędnych dokumentów spowoduje szybsze przyznanie dziecku obiadów.

Cena obiadu dwudaniowego – 6,55 zł.

Cena II dania – 5,00 zł.

Cena zupy – 2,50 zł.

·         Wpłaty za obiady dokonywane są z góry za cały miesiąc do 10 dnia każdego miesiąca.

·         Wpłat można dokonywać w szkole lub na konto ajenta

„Myślę więc jem”

Piotr Gadomski

Ul. Rewolucji 1905 11/10a

Konto: 94 2490  0005 0000 4000 1173 8453

·         Nieobecności dzieci należy zgłaszać z jednodniowym wyprzedzeniem a najpóźniej do godz. 7:00 W dniu nieobecności sms-em pod numer 501 009 909 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

·         Nie będą odliczane nieobecności niezgłoszone lub zgłoszone po terminie.

·         W przypadku rezygnacji z wyżywienia, fakt ten należy zgłosić pisemnie w sekretariacie szkoły lub na stołówce do ostatniego dnia miesiąca, w którym dziecko korzysta z posiłków.