Rok szkolny 2019/2020- sport

W dniu 8.10.2019 odbyły się Mistrzostwa Łodzi w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowały 4 zespoły (2 dziewcząt i 2 chłopców).

Igrzyska Młodzieży Szkolnej (rocznik 2005 - 2006)
Dziewczęta wywalczyły tytuł Wicemistrza Łodzi w składzie: Modro Aleksandra, Mużdzyńska Julia, Kudła Karina, Solarz Martyna,Ciura Martyna, Jaskóła Lena, Kamińska Zuzanna, Załoga Julia, Sołdan Andżelika, Dukowska Anna

Chłopcy wywalczyli tytuł Mistrza Łodzi w składzie: Abtan Nebras, Kobus Bartek, Stepniak Dorian, Kosyl Gracjan, Żyłka Szymon, Michalak Michał, Rembowski Jan, Tkaczyk Jan, Tryzno Maks, Laska Michał, Kaczmarek Oliwier.

Igrzyska Dzieci (rocznik 2007 i młodsi)
Dziewczęta wywalczyły tytuł Wicemistrza Łodzi w składzie: Czeczotka Paulina, Kołodziejczyk Natalia, Pasikowska Marta, Szulc Natalia, Woźniak Karina, Kucińska Karolina, Ciura Magdalena, Lewińska Zofia, Śmigielska Zuzanna, Zuchora Karolina.

Chłopcy wywalczyli tytuł Mistrza Łodzi w składzie: Grygiel Tomasz, Jarzebski Mieszko, Śniarowski Szymon, Żyłka Marcel, Kelm Wiktor, Walas Tymon, Pawlak Patryk, Kosobudzki Maksymilian, Staszewski Marcin, Grzelka Jan.

Wszystkie nasze zespoły uzyskały awans do Mistrzostw Województwa, które odbędą się 23.10.2019 w Sieradzu.

Nauczyciele przygotowujący uczniów do zawodów: Chrobot Joanna, Dzierżanowska Katarzyna, Gębarski Łukasz, Kopeć Dominik, Maszorek Piotr, Pęczkowska Barbara, Pskit Małgorzata, Rutkowski Daniel, Rytwińska Anna

6 września odbyła się gala podsumowująca rywalizację sportową w roku szkolnym 2018/2019. Naszym uczniom udało wywalczyć się  bardzo wysokie II miejsce pośród łódzkich szkół (sklasyfikowanych zostało 81 podstawówek). Dodatkowo zostaliśmy nagrodzeni za organizację imprez sportowych w ramach Mistrzostw Łodzi.

Zobacz galerię obrazków z wiadomości- kliknij link