23.10.2019r. w naszej szkole  odbył się międzyszkolny konkurs recytatorski o tematyce patriotyczno- religijnej POEZJA TO WIELKA PANI.

Szacowne Jury w czteroosobowym składzie przesłuchało 29 recytatorów i ogłosiło następujące wyniki:

I miejsca:

Jakub Wojciechowski, S.P. 55, Gromek Hanna S.P. 172,  Barbara Bieniek S.P. 55,  Jakub Kubiak S.P. 65, Oliwia Lewandowska S.P. 55.

II miejsca:

Hanna Cisło.S.P.55, Nikola Żeńca S.P. 55,  Tymon Knap S.P. 55, Julia Jaworska S.P. 65,  Aleksandra Stańczak.

III miejsca:

Górska Zuzanna S.P.55, Maksym, Uhorkavyi S.P. 172, Zofia Sołtyszewska S.P. 172, Angelika Sołdan S.P. 55.

Wyróżnienia:

Adrianna Sobczyk, Michał Kropiewnicki, Adrian Suwalak, Grzegorz Adamiak, Oskar Kornacki,

Maria Pietraszewska,  Aleksandra Wierzbowska, Laura Al - Sakkaf, Javier Munez Romanowski, Mateusz Makarewicz, Jakub Pawlak, Natalia Sulejewicz, Zuzia Socha, Michalina Dąbrowska,  Krystyna Balcerek.

Wszystkim uczestnikom Serdecznie gratulujemy.

Miło nam poinformować , że w VI edycji Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego " Łódź w obiektywie - 2019" - " Tereny zielone Łodzi" nasza uczennica Aleksandra Molenda z klasy VIa zdobyła II miejsce. Wyróżnienia otrzymały : Martyna Ciura kl. VII c i Oliwia Andrikopulos kl. VIIIb.

Gratulujemy!!!!!