W XIV Archidiecezjalnym Konkursie Biblijnym, na etapie rejonowym Tymoteusz Knap, uczeń klasy 5 a uzyskał V miejsce i przeszedł do ścisłego finału. Pokonał przeszło 100 uczestników konkursu!
GRATULUJEMY ZWYCIĘSTWA.

Wyniki konkursów organizowanych przez Miejską Bibliotekę filia nr 17:
- Bajkowy kolaż -konkurs plastyczny kl. I - III
I miejsce         Aleksandra Rzeźnik 2d
II miejsce        Natalia Pawłowska 2a
III miejsce      Alicja Pawlak 2c
                        Klaudia Gibki 2a
wyróżnienia    Barbara Grygiel 2c
                        Kornelia Bugała 2a
                        Lena Penzik 2a
                        Celestyna Olczak 2d

- Łamańce językowe - konkurs literacko-plastyczny kl.IV - VI
I miejsce         Barbara Bieniek 5b
II miejsce        Tadeusz Lindner 5b
III miejsce      Magdalena Ciura 5c
wyróżnienia    Bartosz Różański 4b
                        Martyna Kolanowska 5d
                         Wiktoria Urbaniak 4b
                         Jerzy Fernik 5b

- Komiks „Bohater książki, która nie została jeszcze napisana” kl.VII- VIII
I miejsce         Nadia Ciesielska 8c
II miejsce        Mikołaj Sosnowski 7a

W listopadzie 2019r. odbył się szkolny konkurs plastyczny pt. "Wizerunek świętego". Napłynęło 19 prac. oto wyniki:

I miejsce:       Franciszek Ejsner z kl. 5 c i Mateusz Kleczyk z kl. 4 a

II miejsce:     Barbara Bieniek z kl. 5 b i Patryk Pawlak z kl. 5 c
III miejsce:    Jan Lisowski z kl. 5 d i Oliwier Olczyk z kl. 5 d
Wyróżnienia: Bartosz Różański z kl. 4 bRoksana Lelonkiewicz z kl. 5 i Jerzy Fernik z kl. 5 b
Wyróżnienie specjalne: Nikoleta Lelonkiewicz z kl. 2 b
ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY!

23.10.2019r. w naszej szkole  odbył się międzyszkolny konkurs recytatorski o tematyce patriotyczno- religijnej POEZJA TO WIELKA PANI.

Szacowne Jury w czteroosobowym składzie przesłuchało 29 recytatorów i ogłosiło następujące wyniki:

I miejsca:

Jakub Wojciechowski, S.P. 55, Gromek Hanna S.P. 172,  Barbara Bieniek S.P. 55,  Jakub Kubiak S.P. 65, Oliwia Lewandowska S.P. 55.

II miejsca:

Hanna Cisło.S.P.55, Nikola Żeńca S.P. 55,  Tymon Knap S.P. 55, Julia Jaworska S.P. 65,  Aleksandra Stańczak.

III miejsca:

Górska Zuzanna S.P.55, Maksym, Uhorkavyi S.P. 172, Zofia Sołtyszewska S.P. 172, Angelika Sołdan S.P. 55.

Wyróżnienia:

Adrianna Sobczyk, Michał Kropiewnicki, Adrian Suwalak, Grzegorz Adamiak, Oskar Kornacki,

Maria Pietraszewska,  Aleksandra Wierzbowska, Laura Al - Sakkaf, Javier Munez Romanowski, Mateusz Makarewicz, Jakub Pawlak, Natalia Sulejewicz, Zuzia Socha, Michalina Dąbrowska,  Krystyna Balcerek.

Wszystkim uczestnikom Serdecznie gratulujemy.

Miło nam poinformować , że w VI edycji Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego " Łódź w obiektywie - 2019" - " Tereny zielone Łodzi" nasza uczennica Aleksandra Molenda z klasy VIa zdobyła II miejsce. Wyróżnienia otrzymały : Martyna Ciura kl. VII c i Oliwia Andrikopulos kl. VIIIb.

Gratulujemy!!!!!