W październiku został przeprowadzony Szkolny Konkurs Plastyczny dla klas IV - VIII pt. „Moja tajemnica różańca”. Napłynęło 30 prac, głównie wykonanych kredką, ale także akwarelą, węglem czy techniką kolażu.
Wyniki konkursu:
Miejsca I - Franciszek Ejsner, kl. 4 c, Michał Duczek, kl. 4 e i Kacper Wichliński, kl. 5 b.
Miejsca II - Michał Grygiel, kl. 4 c, Zuzanna Śmigielska, kl. 4 c, Zuzanna Pawlak, kl. 5 c i Keira Olszewska, kl. 6 b.
Miejsca III - Nikola Stachowiak, kl. 4 c i Michał Laska, kl. 7 b.
Wyróżnienia - Lucyna Olechnowicz, kl. 4 a, Barbara Bieniek, kl. 4 b, Maks Szelka, kl. 4 b i Paulina Kazimierska, kl. 5 c
GRATULUJEMY!

 


W konkursach zorganizowanych przez Bibliotekę Miejską Filia nr 2 uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca :

- w konkursie plastycznym „ Laurka na 100 – lecie niepodległości Polski „

II miejsce – Klaudia Gibki i Piotr Bojda  kl. IA

- w konkursie literackim „ Życzenia dla naszej Ojczyzny z okazji 100 – lecia niepodległości „

I miejsce – Inga Diug  kl. VIB

II miejsce – Wiktoria Urbaniak   kl. VIB

Gratulujemy !


Z okazji czterdziestej rocznicy wyboru Kardynała Wojtyły na Stolicę  Piotrową w naszej szkole 10.10.2018r. zaprezentowana została wystawa pt. „Otwórzcie drzwi Chrystusowi”.  Kolejnym elementem świętowania  Dni Papieskich w naszej szkole był międzyszkolny konkurs poezji patriotyczno- religijnej  pt.  Poezja to wielka pani, której trzeba się całkowicie poświęcić”.

Szczerze gratulujemy Recytatorom!  A oto wyniki międzyszkolnego konkursu:

Kl. II-III

I miejsce - Adrianna Sobczyk SP 55, Helena Szychowska Scholasticus

II miejsce – Jakub Pawlak  SP 172

Wyróżnienia: Marta Gosławska – Żeligowska SP 55, Maria Piaseczna SP 172,

Hubert Gawroński SP 55, Alan Suwalak SP 55.

Kl. IV

I miejsce   Barbara Bieniek SP 55,

II miejsce –  Antonina Szychowska Scholasticus

III miejsce – Helena Split Scholasticus

Wyróżnienia:  Pola Kałuża-  Bieniecka SP 55, Gabriela Tadeusiak Scholasticus.

Kl. V

I miejsce – Jakub Kubiak SP 65

II miejsce – Julia Jaworska SP 65, Anna Siembor SP 172

III miejsce – Filip Bęgziak SP 55, Marcel Żyłka SP 55

Wyróżnienia: Aleksandra Wierzbowska SP 172, Michalina Dąbrowska SP 65,                       

Krystyna Balcerek SP 65, Grzegorz Adamiak SP 55, Zuzanna Socha SP 65.

Kl. VI

I miejsce – Aleksandra Stańczak SP 55

II miejsce –  Michalina Malinowska SP 172

III miejsce-  Julia Kudaj SP 172

Kl. VII

I miejsce – Paweł Pinek SP 55

II miejsce -  Aleksandra Modro SP 55.