W nasze szkole został przeprowadzony świąteczny konkurs plastyczny dla klas I – III:

I miejsce :

Amelia Sułkowska; Oskar Heldt

II miejsce :

Antonina Jędrychowska; Olgierd Nogal; Anna Jabłońska vel Błońska

III miejsce :

Alicja Jabłońska vel Błońska; Tymoteusz Knap; Mateusz Kleczyk

Wyróżnienia:

Olimpia Szmidt; Jan Milczarek; Alan Suwalak;

Pola Kałuża-Bieniecka; Krzysztof Wróblewski; Maja Soluch

W międzyszkolnym konkursie plastycznym:  Jezus też miał mamę, tatę i osiołka, zdobyliśmy trzy pierwsze miejscaJędrychowska Antonina – kl. IAMarta Dawydowy – kl. II C; Aleksandra Modro – kl. VIA. Gratulujemy!

Dnia 25.10.2017r. o godz. 9.00 w naszej szkole odbył się III Międzyszkolny Konkurs Recytatorski pt: TEATR KAROLA, którego celem było uczczenie pamięci Jana Pawła II, promowanie wartości chrześcijańskich i rozwijanie potencjału wrażliwości artystycznej dzieci.

Recytację dzieci oceniało jury w składzie: Pani Joanna Kowalska – Pieskow,  Pani Barbara Sworzyńska,  Ks. Zenon Stochla. Oto wyniki konkursu z podziałem na kategorie wiekowe:

Kl. II – III

Miejsce I Alicja Janus - S.P. 206.

Miejsce II Magdalena Ciura - S.P. 55

Miejsce III Alan Suwalak - S.P. 55

Kl. IV – V

Miejsce I Magdalena Marciniak - Scholasticus

Miejsce II Marcel Żyłka – S.P. 55

Miejsce III Marta Pasikowska – S.P. 55

Wyróżnienie: Zuzanna Kossowska S.P. 206; Krzysztof Cybula S.P. 206; Weronika Pade - Scholasticus

Kl. VI-VII

Miejsce I Natalia Jakuszenkow – S.P. 206

Miejsce II Kamil Walicki – S.P. 206

Miejsce III Maja Gawełek – S.P. 55

Wyróżnienie: Aleksandra Modro SP 55.

ŁÓDŹ W OBIEKTYWIE - 2017”- IV KONKURS FOTOGRAFICZNY „Pomagamy w Łodzi”

W rozstrzygniętym na początku września międzyszkolnym konkursie uczennica naszej szkoły-  Anna Dukowska kl. IV a zajęła I miejsce.Opiekun: p. Agnieszka Daniłowicz

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.