W finale Mistrzostw klas 3 wszyscy uczniowie poprawili swoje rekordy życiowe.

Najlepiej spisali się Annna Dukowska zajmując III miejsce na dystansie 50m stylem grzbietowym oraz V miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym oraz Julian Świderski, który na dystansie 25m klasycznym wywalczył 2 pozycję i srebrny medal.

VII miejsce zajęła Hanna Klarecka na dystansie 50m stylem grzbietowym.

VII miejsce zajęła również nasza sztafeta 4x50m stylem dowolnym w składzie: Anna Dukowska, Ola Stańczak, Julian Świderski i Paweł Fajkowski.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkim wyników w przyszłym roku.

W dniu 15.12.2015 na hali AZS Łódź odbyły się międzyszkolne zawody podsumowujące program „Lekkoatletyka dla każdego”. Nasze dzieciaki spisały się na nich znakomicie, nie dały najmniejszych szans pozostałym zespołom. Zespół zwycięzców wystąpił w składzie:

Klasy I - Ciura Magda,  Soluch Maja, Śmigielska Zuzia, Sokołowska Martyna, Smykowska Roksana, Kosobudzki Maksymilian, Smoczek Filip, Pięczek Filip, Madej Hubert, Banasiak Janek.

Klasy II - Pawlak Zuzia, Kremer – Kuśnierek Zosia, Zys Asia, Osińska Maja, Kołodziejczyk Natalia, Klekot Janek, Podolski Miłosz, Żuchowski Kuba, Olechnowicz Ignacy, Marciniak Szymon.

Klasy III - Jóźwiak Julka, Ciura Martyna, Sujczyńska Asia, Płomińska Gosia, Musiałowska Weronika, Tryzno Maks, Zych Maks, Kozłowski Bartek, Grygiel Tomek, Śniarowski Szymon.

Zespół dziewcząt i chłopców wywalczyli tytuły Mistrza Łodzi w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Dziewczęta wystąpiły w składzie: Maja Nowak, Karina Kudła, Julia Mużdzyńska, Juliana Krczyńska, Julia Brzuska, Nikola Szczepańczyk, Beata Myszkowska, Aleksandra Szulak, Maja Zakrzewska.

Zespół chłopców wystąpił w składzie: Wojtek Lach, Karol Stępniak, Jędrzej Simiński, Błażej Pastusiak, Sewer Rumas, Tymon Kwiatkowski, Cezary Domżał, Aleksander Łąpieś, Jakub Radwański.

Zespół chłopców w zawodach finałowych w „dwa ognie” wywalczył IV miejsce.

Chłopcy wystąpili w składzie: Bartek Kaźmierczak, Wiktor Królikowski, Damian Kukla, Antoni Wosiak, Jakub Maszewski, Kaper Mateja, Łukasz Filipek, Adrian Kasiński, Dawid Misiak, Jakub Trzeba, Łukasz Roszpara, Paweł Lewandowski, Jakub Szefler.

Mistrzostwa klas III

Anna Dukowska zajęła I miejsce na 50 m stylem dowolnym oraz II miejsce na 50 m stylem grzbietowym.

Norbert  Marosik zajął VI miejsce  na 25 m stylem motylkowym.

Aleksander Kilian zajął V miejsce na 50 m stylem grzbietowym.

Julian Świderski zajął VI miejsce na 25 m stylem klasycznym.

Paweł Fajkowski zajął V miejsce na 50 m stylem dowolnym.

Brawo klasa IIIa!!!!

LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO – FINAŁ ŁÓDZKI

W dniu 22 września 2015r.  na stadionie AZS Łódź został rozegrany Finał Łodzi zawodów Lekkoatletyka dla Każdego. Nasze dzieci okazały się najlepsze. Skład Mistrzów Łodzi:

klasa 2 c – Zuzia Pawlak, Asia Zys, Ignacy Olechnowicz, Miłosz Podolski

klasa 3 c – Lena Jaskóła, Julia Jóźwiak, Tomek Grygiel, Maks Tryzno

klasa 4 c – Magda Łąpieś, Dominika Moder, Szymon Gałązka, Karol Stępniak.