Dnia 23 maja 2016r. odbył się konkurs na Najlepszego Anglistę Klas V i VI. Wyniki:

Klasy VI:

I miejsce – Jakub Trzeba VI b

II miejsce – Aleksandra Kisielewska VIb

III miejsce – Dorian Białkowski  VIc, Zuzanna Domańska VIb

Klasy V:

I miejsce: Amelia Malinowska Va

II miejsce: Roch Radziewicz-Olender Vb

III miejsce: Jędrzej Simiński Va

Nagrody zostaną wręczone podczas apelu na zakończenie roku szkolnego.


 

Bobiński Marcel z klasy 5b został finalistą w Wojewódzkim X Konkursie Historycznym „Polska Piastów”.

Najlepszym historykiem klas piątych w roku szkolnym 2015/2016 został Marcel Bobiński z klasy 5b.

Do konkursów historycznych uczniów przygotowuje p. Danuta Kosińska.


W listopadzie 2015r. nasze dzieci wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt:Mój jesienny różaniec” i osiągnęli duży sukces. Uczniowie p. Chorzyńskiej zdobyli:

Kl. II

I miejsce: Zuzia Pawlak kl. II C

II miejsce: Wiktoria Pakoca kl. II A, Ignacy Olechowicz kl. II C

Wyróżnienie: Paulinka Kazimierska kl. II B

Kl. IV

I miejsce: Oliwia Sakrajda  kl. IV A, Bartosz Kobus   kl. IVA

II miejsce: Jakub Biernacki kl. IVA, Damian Darnowski kl. IVB

III miejsce: Wiktor Mazurek kl. IVA, Krzysztof Ścitek kl. IVA

Wyróżnienie: Hania Klarecka kl. IVA, Paulina Wysocka kl. IVB, Miłosz Witkowski kl. IVB

Kl. VI

I miejsce: Oliwia Trzeba kl. VI B, Klaudia Motylska kl. VI C, Anna Myszkowska kl. VI C


W parafii Najświętszego Serca Jezusowego i św. Małgorzaty Alacoque we wrześniu 2015r. zorganizowany został międzyszkolny konkurs plastyczny pt: „Moja parafia Najświętszego Serca Jezusa ma 100 lat i  jeden wiek”.

Wpłynęło 40 różnorodnych prac, które oceniała trzyosobowa komisja. Oto lista naszych laureatów konkursu z SP55:

Na poziomie klas I-III:

I miejsce: Norbert Marosik  kl. IIIa

II miejsce: Miłosz Podolski kl. IIc 

III miejsce: Marta Pasikowska kl. IIb

Wyróżnienia:

Aleksandra Molenda kl. IIa

Inga Diug  kl. IIIb

Na poziomie klas IV-VI:

I miejsce: Jakub Cegielski kl. VIa

II miejsce: Miłosz Witkowski kl. IVb

Wyróżnienia:

Wiktoria Janiszewska kl. Va

Aleksandra Modro  kl. IVa

Julia Mużdżyńska kl. IVa

Michael Chyliński kl. VIa

Oliwia Kowara  kl. VIa

Nagroda specjalna (przyznana przez Księży)

Grand Press: Jakub Szefler kl. VIb