VENA SPORT FESTIVAL

W zawodach wojewódzkich, które odbyły się 9 czerwca, sztafeta szwedzka chłopców nie miała sobie równych. Nasi uczniowie w składzie: Jan Kaczmarek, Kacper Karalus, Szymon Majchrzak i Patryk Mądry pokonali wszystkich rywali i z pierwszego miejsca awansowali do finału ogólnopolskiego.

W zawodach ogólnopolskich, które odbyły się 14 czerwca, nasza sztafeta nie zawiodła i zajęła piąte miejsce.  W składzie zamiast Janka pobiegł Kacper Sujczyński.

TRÓJBÓJ LEKKOATLETYCZNY

W dniu 10 czerwca 2015r. na stadionie AZS Łódź zostały rozegrane zawody w Trójboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych. Do rywalizacji stanęło 14 zespołów dziewcząt i 15 drużyn chłopców. W rywalizacji dziewcząt najlepsze okazały się uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 55, w składzie: Nikola Szczepańczyk, Juliana Kurczyńska, Daria Kaźmierczak, Maja Nowak, Oliwia Poźniak, Magdalena Łąpieś, Karina Kudła, Marcelina Lasota i Dominiaka Moder. Chłopcy zakończyli rywalizację na 6 pozycji.

W dniach 26 – 27 maja 2015r. na stadionie AZS przy ulicy Lumumby 22/26 zostały rozegrane Mistrzostwa Łodzi w Czwórboju Lekkoatletycznym. Pierwszego dnia rywalizowały dziewczęta a drugiego chłopcy. Tytuł Mistrzowski wywalczyli uczniowie i uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 55.

Zespół dziewcząt wystąpił w składzie: Dominika Miziołek, Anna Brytkowska, Liwia Bujalska-Wojdala, Ewa Kasińska, Aleksandra Szulak i Zuzanna Dębowska.

Chłopcy wystąpili w składzie: Patryk Mądry, Szymon Majchrzak, Kacper Karalus, Antoni Domagalski, Jan Kaźmierczak i Jakub Radwański.

Drużynami opiekowali się Piotr Maszorek i Daniel Rutkowski.

W dniu 2 czerwca na stadionie Zespołu Szkół Sportowych w Aleksandrowie Łódzkim zostały rozegrane Mistrzostwa Województwa w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców.

W zawodach Łódź reprezentowały dziewczęta ze SP nr 55 oraz SP nr 162.

W zawodach Łódź reprezentowali chłopcy ze SP nr 55 oraz SP nr 122.

Zawody MKS Trójka. Memoriał B. Kotulskiego

Aleksandra Konieczna wywalczyła I miejsce i złoty medal na dystansie 50 m stylem motylkowym.

Jędrek Simiński VI m na 100 m stylem zmiennym.

Bartek Jasiński VI m na dystansie 100 m stylem grzbietowym.

Jakub Jasiński wywalczył III m na dystansie 100 m stylem klasycznym.

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego klas II w pływaniu

Anna Dukowska zajęła II miejsce na dystansie 50 m stylem grzbietowym oraz IV miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym.

Cała klasa II poprawiła swoje rekordy życiowe.

Maja Gawełek i Dominik Piątek w barwach Klubu UKS Arashi Łódź zdobyli I miejsce w IV Otwartych Drużynowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Judo.

UKS Arashi zwyciężyło ze wszystkimi startującymi drużynami: AZS Łódź, Gwardia Łódź, Pałac Młodzieży i Akademia Judo Łódź

Aleksandra Konieczna zajęła VI m. na 50 m stylem motylkowym z czasem 0:40,82 w Wojewódzkich Mistrzostwach Klasa Czwartych.

Anna Dukowska zajęła wysokie V miejsce na Mistrzostwach Klas II, które odbyły się 20.03.2015r. w Konstantynowie Łódzkim spośród 60 zawodniczek w tej konkurencji.

IV m. na 50 m stylem dowolnym czas 0:36,48

W dniu 17.02 2015r. odbył się Ogólnopolski Finał w  zawodach promujących Lekkoatletykę Młodych Pedros Cup. Startowało 12 szkół. Nasza drużyna zajęła II miejsce.

Skład:

Klasy IV: Oktawian Bujaski, Hubert Ławrenin, Damian Syty, Nicola Krupa, Daria Kazimierczak, Aleksandra Konieczna

Klasy V: Aleksandra Szulak, Klaudia Motylska, Wojbor Walasiak, Czarek Domżał, Patryk Mądry

Klasy VI: Zuzanna Dębowska, Dominika Miziołek, Szymon Majchrzak, Kacper Karalus.

Dnia 1 grudnia 2014r. w hali MOSiR odbył się finał łódzkich rozgrywek w uni-hokeja chłopców.

Nasza drużyna w składzie: Szymon Majchrzak 6c, Dominik Zawodniak 6b, Kacper Karalus 6c, Aleksander Łąpieś 5c, Radosław Paruszewski 6c, Piotr Zborowski 6a, Tomasz Sikora 5b, Wiktor Marosik 6a, Kacper Grabowski 6b, Iwo Dworakowski 6b zajęła II miejsce!!

Drużynę przygotowała p. K. Dzierżanowska. Przejdź do Galerii zdjęć.

W dniu 29.11.2014 w hali RKS Łódź odbyły się zawody w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego”. Nasi uczniowie jak zwykle spisali się na medal.