Konkurs poezji religijnej

W dniu 7 maja 2014r. nasi uczniowie: Anna Grzęda  ( I c), Michał Zieliński (IIa), Amelia Malinowska (III a) oraz Barbara Broda (V c) – laureaci XVII Międzyszkolnego Konkursu Poezji Religijnej brali udział w uroczystym podsumowaniu tego konkursu w Szkole Podstawowej nr 173.

Amelia Malinowska –  laureatka I miejsca w kategorii klas III recytowała powtórnie swój wiersz. Wszyscy otrzymali dyplomy i piękne nagrody książkowe.

GRATULUJEMY !

Konkurs matematyczny dla klas drugich

10 marca 2014r. odbył się konkurs matematyczny dla klas II. W każdej klasie wyróżniono uczniów, którzy uzyskali najwyższą ilość punktów (30 p.) Zwycięzcom wręczono dyplomy i drobne upominki.

Klasa Ia: Mazurek Wiktor, Miklaszewski Maks, Kosyl Gracjan

Klasa IIb: Skwara Jan, Skwirus Bartosz, Słomczewska Zofia

Klasa IIc: Fetera  Jakub, Gołębiowska Natalia, Jóźwiak Jakub, Łąpieś  Magdalena.

 GRATULUJEMY !

Zadania konkursowe przygotowała  J. Bołdowska

Młody Mistrz Matematyki

Dnia 2 kwietnia 2014r. w Gimnazjum Publicznym nr 37 odbyło się uroczyste zakończenie konkursu „Młody Mistrz Matematyki”.

Drużyna naszej szkoły w składzie:

Maciej Babicki (VIc),  Adam Jeżyński (VIa), Kajetan Lasota (VIa), Mateusz Szymala (VIa) zajęła II miejsce.

 

Maciej Babicki dodatkowo uzyskał w tym konkursie wyróżnienie.

Uczniów przygotowała p. Barbara Gołębiowska.

 

 

 

Konkurs plastyczny "Baranek wielkanocny"

Na przełomie miesiąca marca i kwietnia 2014r. w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny „BARANEK WIELKANOCNY – przestrzenny”, zorganizowany przez Szkolne Koło Caritas. Złożono starannie wykonanych 48 prac.

Wyniki konkursu są następujące:

 GRUPA ZEROWA

 miejsce I –Antonina Domagała

 miejsce II – Oliwier Olczyk

 miejsce III – Szymon Barański

 wyróżnienie: Miłosz Świtalski; Miłosz Podolski; Ziemowit Walasiak; Marta Janczak  

KLASY I-III

 miejsce I – Aleksandra Konieczna kl IIIa

 miejsce II – Lana Jaskóła  kl. Ic

 miejsce III – Małgorzata Płomińska kl. Ic

 wyróżnienie: Szymon Piekarski kl. Ic; Bartosz Kozłowski kl. Ic; Adrian Frankowski kl. Ic; Szymon Waszczak kl. Ia; Joanna Sujczyńska kl. Ic; Norbert Marosik kl. Ia; Maja Andrysiak kl. Ib; Bartosz Skwirus kl. IIb; Anna Chudzik kl. IIc.

 KLASY IV–VI

 miejsce I – Klaudia Modrzejewska kl . VIc

 miejsce II – Patrycja Piekarska kl. VIc

 miejsce III – Marta Rosińska kl. IVa

 wyróżnienie: Łukasz Filipek kl. IVb; Michał Domżalski kl. IVb; Natalia Berghauzen kl. Vb; Zuzanna Andrysiak kl .Vb; Mieszko Gosławski- Żeligowski kl. VIc

   
   

Organizator konkursu: K. Chorzyńska

VII Międzyszkolny Konkurs "Łódź w liczbach"

 

Uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce w VII Międzyszkolnym Konkursie „Łódź w liczbach”.

Drużyną reprezentującą SP 55 w konkursie byli:

Mateusz Domżalski z kl. Vb

Marcin Kamiński z kl. Vc

Dominika Miziołek z kl. Vc.

Do konkursu uczniów przygotowywały p. M. Bednarek i p. A. Klekot.