Konkurs matematyczny RejMat 2014r.

 

 Drużynę tworzyli:

 Maciej Babicki VIc

 Adam Jeżyński VIa

 (laureat - II m.)

 Mateusz Szymala VIa

 (laureat - II m.).

 

Do konkursu przygotowała uczniów p.Barbara Gołębiowska.

 

 

 

 

 

Konkurs matematyczno-przyrodniczy dla klas szóstych

 Dnia 29 października 2013r. nauczyciele i uczniowie Gimnazjum nr 32 w Łodzi zorganizowali dla szóstoklasistów konkurs matematyczno-przyrodniczy. Naszą szkołę reprezentowała trzyosobowa drużyna w składzie: Maciej Babicki (kl. VIc), Adam Jeżyński (kl. VIa) i Mateusz Szymala (kl. VIa).

Chłopcy  wykazali się dużymi umiejętnościami, bezapelacyjnie zajmując I miejsce.

Do konkursu przygotowały uczniów p. Barbara Gołębiowska i p. Urszula Spychalska.

Szczęście przyniosła też zapewne spotkana przed gimnazjum wiewiórka ...

 

 

 

Lekcja otwarta dla rodziców klasy IVB

25.11.2014r. zostały przeprowadzone w naszej szkole zajęcia otwarte: “Biblia mówi o Aniołach”. Głównym celem realizowania tego typu działań jest integrowanie rodziców, dzieci i nauczyciela,  oraz prezentacja warunków i nowych metod nauczania w naszej szkole – ocenianie kształtujące. Uczestniczyli w niej uczniowie i ich rodzice oraz wicedyrektor szkoły Joann Kowalska – Pieskow.  Lekcja religii przeprowadzona prze Krystynę Chorzyńska miała charakter odkrywczo-poznawczy, ukierunkowujący słuchaczy na praktyczne sposoby wdrażania zdobytych umiejętności w życie. Prowadząca zajęcia otwarte nawiązywała do umiejętności, które uczniowie nabyli jesienią w bieżącym roku.

Można wnioskować, że takie zajęcia we współczesnej szkole są potrzebne i wartościowe, bo uczą wzajemnego szacunku do pracy, zaufania i kierunkowania na życzliwe wsparcie.

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Palma wielkanocna"

W dniu 3 kwietnia 2014r. dziesięcioro naszych uczniów uczestniczyło w uroczystym podsumowaniu Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Palma wielkanocna" w SP. Nr 206 przy ul. Łozowej. Uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca:

Lena Jaskóła, kl. I c - I miejsce

Keira Olszewska, kl. I b - II miejsce

Zuzanna Kamińska, kl. I c - II miejsce

Jakub Rynans, kl. I c - II miejsce

Julia Kordowska, kl. IV c - II miejsce

Norbert Marosik, kl. I a - III miejsce

Olga Gronostaj, kl. I c - III miejsce

Aleksandra Modro, kl. II a - III miejsce

Michał Karbowski, kl. V b - III miejsce

Patrycja Piekarska, kl. VI c - III miejsce

Alicja Filipek, kl. I b - wyróżnienie

Szymon Piekarski, kl. I b - wyróżnienie

Anna Grzęda, kl. I c - wyróżnienie

Zofia Szóstka, kl. III b - wyróżnienie

Łukasz Filipek, kl. IV b - wyróżnienie

Radosław Paruszewski, kl. V c - wyróżnienie.

 


 

W dniu 27 lutego 2014 r. w Szkole Podstawowej nr 37 w Łodzi odbył się etap międzyszkolny

XVII Konkursu Poezji Religijnej. Nasi uczniowie odnieśli sukces, gdyż zajęli następujące miejsca:
Anna Grzęda z kl. Ic - II miejsce w kategorii klas I
Michał Zieliński z kl. IIa - II miejsce w kategorii klas II
Amelia Malinowska z kl. IIIa - miejsce I w kategorii klas III
Barbara Broda z kl. Vc - miejsce III w kategorii klas V

Zobacz zdjęcia.
GRATULUJEMY !

 

W dniu 27.02.2014 r. w finale VIII ARCHIDIECEZJALNEGO KONKURSU WIEDZY BIBLIJNEJ  „Dzieje Apostolskie” dla klas IV - VI  uczennica kl. Vc - BARBARA

BRODA uzyskała bardzo wysokie - IV miejsce i WYRÓŻNIENIE.

Wszystkich uczestników z klas V było 48.

GRATULUJEMY !

 

Wyniki szkolnego konkursu dla kl. IV- VI pt;  Najciekawsza kartka świąteczna”, własnoręcznie wykonana

I m. – Ada Wandachowicz

II m. – Wiktor Marosik

III m. – Marta Rosińska

wyróżnienie: Oliwia Kowara, Norbert Marosik, Jakub Jasiński.

 

Wyniki szkolnego konkursu dla kl I-VI  pt: „Święta Rodzina z Nazaretu wzorem wielu świętych rodzin”

klasy I-III

I m. – Lena Jaskóła

II m. – Ania Grzęda

III m. – Aleksandra Konieczna

klasy IV-VI

I m. – Julia Kordowska

II m. – Julia Zubert

III m. – Alicja Garnys

wyróżnienie: Aleksandra Garnys.

 

W konkursie „Na ciekawą zakładkę biblijną”  wyróżnionopracę Karoliny Semaredt.

 


Laureatami IV Bałuckiego Dyktanda Ortograficznego  z j. angielskiego zostali:

Marcin Kamiński  Vc i Dawid Mikoś Va.


 5 lutego 2014r. odbył się Konkurs wiedzy o Francji dla klas szóstych:

I miejsce - klasa VIc w składzie: Maciej Babicki, Alicja Garnys, Klaudia Modrzejewska

II miejsce - klasa VIa w składzie: Adam Jeżyński, Maksymilian Kopka, Kajetan Lasota

III miejsce - klasa VIb w składzie: Magdalena Czajka, Dawid Karwacki, Karolina Semeradt.


 Wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego pt. „Święty, którego podziwiam”

w kategorii klas II – III

I miejsce: Oliwia Sakrajda, kl. IIa

II miejsce: Zosia Szóstka, kl. IIIb, Michał Zieliński, kl. IIa

III miejsce: Aleksandra Modro, kl. IIa, Hania Klarecka, kl. IIa

IV miejsce: Wiktor Mazurek, kl. IIa, Ola Konieczna, kl. IIIa

wyróżnienia: Ola Piaseczna, kl. IIIb, Ola Białkowska, kl. IIIb, Jakub Biernacki, kl. IIa, Bartosz Kobus, kl. IIa

w kategorii klas IV – VI

I miejsce: Maciej Kłosiński, kl. IVc

II miejsce: Zuzanna Andrysiak, kl. Vb

III miejsce: Piotr Szymczak, kl. Vc, Jakub Głuchowski, kl. Vb

wyróżnienia: Roksana Lubczyńska, kl. IVb, Jakub Duranowski, kl. VIc

nagroda specjalna: Kamil Walkowski, kl.VIc.

   
   

Nasi uczniowie biorą udział w Międzyszkolnym Konkursie na zakładkęzachęcającą do czytania Pisma Świętego.

Do etapu międzyszkolnego zakwalifikowały się prace następujących uczniów:

1. Wiktorii Janiszewskiej, kl. III

2. Jakuba Kolanowskiego, kl. IVc

3. Amelii Sakowskiej, kl. Va

4. Julii Forysiak, kl. Va

5. Karoliny Semeradt, kl. VIb

 


Miło jest nam zakomunikować, że w szkolnych eliminacjach do Międzyszkolnego Konkursu "I TY ZOSTANIESZ OMNIBUSEM" najlepsze wyniki osiągnęli:

I miejsce:Amelia Malinowska kl. III a

II miejsce:Maja Gawełek kl. III b

III miejsce: Nicola Krupa kl. III c

Gratulujemy przejścia do kolejnego etapu konkursu!!!


W październiku 2013r. w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Wierzę w Boga - Stworzyciela nieba i ziemi" organizowanym przez SP 65 nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:

 

Klasy I-II

Ola Modro kl. 2a (p. K. Chorzyńska) -III miejsce

Ola Sakrajdakl. 2a (p. K. Chorzyńska) - wyróżnienie

Klasy III-IV

Wiktoria Janiszewska kl. 3b (p. E. Diug) - I miejsce

Michael Chyliński kl. 4a (p. K. Chorzyńska) - I miejsce

Ola Piaseczna kl. 3b (p. E. Diug) - III miejsce

Ola Konieczna kl. 3a(p. E. Diug) - wyróżnienie

Maja Gawełek kl.3b (p. E. Diug) - wyróżnienie

Julia Matusiak kl.3b(p. E. Diug) - wyróżnienie

Klasy V-VI

Klaudia Modrzejewska kl. 6c (p. K. Chorzyńska) - II miejsce

Karolina Semeradt kl. 6b (p. K. Chorzyńska) - III miejsce

Magdalena Czajka kl.6b (p. K. Chorzyńska) - wyróżnienie