Łódzki Konkurs Plastyczny "Mój idol"

W Łódzkim Konkursie Plastycznym „MÓJ IDOL”, zorganizowanym przez Muzeum Sportu i Turystyki wzięło udział ponad czterdziestu uczniów z naszej szkoły. Jurorzy przyznali dwie nagrody:

laureatką została MARTYNA  SKALSKA kl. IIA

wyróżnienie otrzymała Magda Przybylska kl. VIA.

GRATULUJEMY!

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Św. Faustyna patronką Łodzi”

Patrycja Piekarska kl. VI C zdobyła wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie plastycznym: „Św. Faustyna patronką Łodzi”.

Archidiecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej

Dnia 5 czerwca 2014r. Natalia Szymala oraz Marcel Bobiński z kl. III b brali udział w II Archidiecezjalnym Konkursie Wiedzy Religijnej dla klas III – „Po Komunii św.” i otrzymali wyróżnienia.

Konkursy historyczne w roku szkolnym 2013/14

Marcin Kamiński z kl. Vc został finalistą wojewódzkiego konkursu  pt. „Kultury starożytne – kolebką zjednoczonej Europy”.

Mikołaj Piotrowski z kl. VIa został finalistą VIII Konkursu Historycznego „Polska Jagiellonów”.

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny i Poetycki

W Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym i Poetyckim – „Przyjaciel Boga i człowieka –  błogosławiony Edmund Bojanowski” uczennica klasy III a –  Aleksandra Konieczna uzyskała

I miejsce w kategorii prac plastycznych kl. I - III oraz wyróżnienie w kategorii prac poetyckich kl. I - III.

GRATULUJEMY !