Rok szkolny 2012/2013

 Piłkanożna:

II miejsce w Mistrzostwach Łodzi

(sklad: Rogaliński Darek, Cisło Michał, Karpicki Michał, Domański Kamil, Adamski Adam, Karalus Kacper, Karpicki Mateusz, Majchrzak Szymon)

Mistrzostwo województwa Skrzydlewska Cup

Piłka koszykowa chłopców

IV miejsce w Mistrzostwach Łodzi

(skład: Szokalewicz Zbyszek, Kuba Michalski, Kasper Augustyniak, Piotr Lewandowski, Maciej Babicki, Michał Kaczmarek, Kuba Kasiński, Kamil Domański, Miłosz Sikorski, Dawid Kozłowski

 

Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12-13 lat

26-27.03.2013

Najlepszym zawodnikiem na dystansie 100 m. stylem klasycznym okazał się Kajetan Lasota 1:26.25

Na tym samym dystansie III. miejsce zajęła Laura Deszczka 1:29.05IV miejsce Jarząbek Natalia 1:29.24 VI m. Górniak Marta, VIII m. Kopka Nadia

 IV miejsce na dystansie 200 m stylem grzbietowym zajął Fajkowski Piotr

II miejsce zajęła sztafeta 4x50 dowolny w składzie: Deszczka, Kotras, Jarząbek, Lasota – GRATULACJE

Na dystansie 100 dowolnym II miejsce zajął Lasota Kajetan – 1:08.30, VIII m. Sebastian Kotras

200 klasyczny - czołowe miejsca zajęły nasze dziewczynki: II miejsce Deszczka Laura – 3:11.15

IV m. – Jarząbek Natalia, V m. – Górniak Marta, VII m. –Kopka Nadia, VIII m. – Przybylska Magda, X m. – Radwańska Sandra

Na 200 metrów stylem zmiennym najlepszą zawodniczką była Deszczka Laura – 2:55.94, IV m. – na tym samym dystansie zajęła Jarząbek Natalia, VIII m. – Górniak Marta.

 

ZAWODY O PUCHAR BOGDANA KRUSZYNY – KOTULSKIEGO

100 metrów stylem grzbietowym III miejsce zajął – Kopka Maksymilian

100 metrów stylem klasycznym II miejsce – Deszczka Laura

III miejsce – Jarząbek Natalia

V miejsce - Górniak Marta

I miejsce na 100 metrów stylem klasycznym zajął – Lasota Kajetan

100 metrów stylem dowolnym - II miejsce Dawid Mikoś

100 metrów stylem zmiennym - I miejsce zajęła Jarząbek Natalia

II miejsce na tym samym dystansie zajęła – Deszczka Laura

III miejsce na 100 metrów zmiennym - Lasota Kajetan

IV miejsce - Kopka Max

W punktacji ogólnej II miejsce wśród dziewcząt zajęła - Jarząbek Natalia, III miejsce Deszczka LauraGRATULACJE DZIEWCZYNY!!

 


 Podczas 7 EKAG wystartowali sportowcy z 12 krajów (Bułgaria, Czechy, Gruzja, Litwa, Łotwa, Malta, Słowacja, Polska, Rosja, Ukraina,Węgry, Wielka Brytania)

Reprezentacja Łodzi w składzie:

Marcelina Lis – IV m. w rzucie p. palantową (50,96 m)

Marcel Pięczek – wystartował na 60m i 300m

Marcin Potocki – III m.e w skoku w dal 4,88m, IV m. na 60m (8,46s)


ŁÓDZKIE CZWARTKI LA
Na zawodach z cyklu czwartków nasi uczniowie uzyskali znakomite wyniki
60 m dziewcząt rocznik 2000
Majer Julia
60 m dziewcząt rocznik 2002
Miziołek Dominika, Brytkowska Anna
300 m dziewcząt rocznik 2000
Dzierżanowska Julia
300 m dziewcząt rocznik 2001
Modrzejewska Klaudia
300 m dziewcząt rocznik 2002
Raszewska Antonina, Dębowska Zuzanna
600 m dziewcząt rocznik 2001
Cisło Agata
skok w dal dziewcząt rocznik 2000
Juszyńska Julia, Dzierżanowska Julia
skok w dal dziewcząt rocznik 2001
Cisło Agata
skok w dal dziewcząt rocznik 2002
Miziołek Dominika, Brytkowska Anna
rzut piłeczką palantową dziewcząt rocznik 2001
Modrzejewska Klaudia
rzut piłeczką palantową dziewcząt rocznik 2002
Dębowska Zuzanna
60 m chłopców rocznik 2000
Potocki Marcin, Zytka Robert
60 m chłopców rocznik 2001
Adamski Adam, Podsiadło Dawid
60 m chłopców rocznik 2002
Majchrzak Szymon
300 m chłopców rocznik 2000
Owczarczyk Kamil, Paruszewski Mariusz
300 m chłopców rocznik 2001
Michalski Dawid, Kępa Wojciech
300 m chłopców rocznik 2002
Karalus Kacper
1000 m chłopców rocznik 2000
Cisło Michał, Karpicki Michał
skok w dal chłopców rocznik 2000
Potocki Marcin, Cisło Micał
skok w dal chłopców rocznik 2001
Adamski Adam, Podsiadło Dawid
skok w dal chłopców rocznik 2002
Majchrzak Szymon
rzut piłeczką palantową chłopców rocznik 2000
Paruszewski Mariusz, Owczarczyk Kamil
rzut piłeczką palantową chłopców rocznik 2001
Michalski Dawid
rzut piłeczką palantową chłopców rocznik 2002
Karalus Kacper
 
KLASYFIKACJA SZKÓŁ PO PIERWSZYCH ZAWODACH

1. SP 55          2210 pkt
2. SP 79          1462 pkt
3. SP 71           972 pkt
4. SP 65           514 pkt
5. Twoja Szkoła    411 pkt