Rok szkolny 2011/2012

W wyniku sportowego współzawodnictwa międzyszkolnego Szkół Podstawowych za rok szkolny 2011/2012 – zdobyliśmy I miejsce w Szkolnych Mistrzostwach Łodzi z ilością punktów 523.

Ogólnopolski Finał „Czwartków LA” 23 – 24.06.2012

Marcin Potocki – III m. w biegu na 60 m (r. 2000)

Marcel Pięczek – XIII m. w biegu na 300 m (r. 2000)

Michał Cisło – XXXVI m. w biegu na 300 m (r. 2000)

Knga Kamińska – XVIII m. w biegu na 300 m (r. 2001)

Agata Cisło – LXXII m. w biegu na 300 m (r. 2001)

Adam Adamski – XL m. w biegu na 60 m (r. 2001)

Michał Mioduszewski – XIX m. w biegu na 1000 m (r. 2001)

Michał Bartoszek – XXIII m. w biegu na 1000 m (r.1999)

Ogólnopolski Finał biegów rozstawnych Vena Sport Festiwal

VI m. sztafeta szwedzka chłopców (M. Potocki, P. Kamiński, S. Majchrzak, M. Bartoszek)

Finał Wojewódzki biegów rozstawnych Vena Sport Festiwal

I m. sztafeta szwedzka chłopców (M. Potocki, S. Majchrzak,K. Kaźmierczak, M. Bartoszek)

VIII m. w sztafecie szwedzkiej dziewcząt (A. Majewska, J. Dębińska, J. Dzierżanowska, K. Markowiak)

VII m. w sztafecie 4 x 100m chłopców (P. Kamiński, K. Krzyszczak, Sz. Zwoliński, M. Pięczek)

VI m. w sztafecie 4 x 100m dziewcząt (K. Frankowska, K. Karczewska, C. Nykiel, A. Kornacka)

III m. w sztafecie 16 x 100m (M. Potocki, S. Majchrzak, K. Kaźmierczak, M. Bartoszek, A. Majewska, J. Dębińska, J. Dzierżanowska, K. Markowiak, P. Kamiński, K. Krzyszczak, Sz. Zwoliński, M. Pięczek, K. Frankowska, K. Karczewska, C. Nykiel, A. Kornacka)

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Czwórboju LA

IV m. chłopcy (D. Strzelczyk, M. Potocki, M. Pięczek, K. Krzyszczak, M. Bartoszek, S. Majchrzak)

Mistrzostwa Łodzi w Trójboju LA (zdjęcia)

Memoriał Pawła Gozdana (zdjęcia)

FINAŁ WOJEWÓDZKI IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 12.06.2012 ZGIERZ

Mini Piłka nożna chłopców I miejsce.

Nazwiska i imiona zwycięzców

1.Michał Bartoszek

2.Mateusz Reszta

3.Szymon Zwoliński

4.Marcel Pięczek

5.Michał Cisło

6.Michał Karpicki

7.Mariusz Paruszewski

8.Kamil Owczarczyk

9.Dariusz Rogaliński

10.Oliwier Kędzierski

IV MIEJSCE – FINAŁ WOJEWÓDZKI CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNEGO CHŁOPCÓW KUTNO – 29.05.2012r

Zespół wskładzie: M. Potocki, P. Kamiński, M. Bartoszek, M. Pięczek, S. Majchrzak, K. Krzyszczak.

TRÓJBÓJ LEKKOATLETYCZNY – Zawody Promujące Kulturę Fizyczną01.06.2012r.

DziewczynkiI miejsce zdobył zespół w składzie: D. Miziołek, A. Brytkowska, A. Raszewska, N. Natkańska, A. Szulak, A. Sakowska, A. Królikowska.

ChłopcyII miejsce zdobył miejsce w składzie:Sz. Majchrzak, A. Domański, K. Karalus, R. Paruszewski, D. Włodarczyk, D. Klimczak, M. Karpicki.

Fotoreportaż z zawodów

I MIEJSCE MISTRZOSTWA ŁODZI W PIŁKĘ NOŻNĄ

zdobyła drużyna wskładzie: M. Bartoszek, Sz. Zwoliński, M. Reszta, M. Pięczek, M. Cisło, K. Owczarczyk, M. Paruszewski, D. Rogaliński, M. Karpicki, O. Kędzierski.

Mistrzostwa Łodzi w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt szkół podstawowych – V miejsce

Skład zespołu: J. Dębińska, A. Kornacka, A. Majewska, K. Markowiak, C. Nykiel, K. Karczewska, J. Dzierżanowska, K. Kamińska, A. Cisło, K. Modrzejewska, K. Frankowska

Mistrzostwa Łodzi w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców szkół podstawowych –I miejsce

Skład zespołu: M. Potocki, P. Kamiński, M. Bartoszek, M. Pięczek, S. Majchrzak, K. Krzyszczak, D. Strzelczyk, M. Cisło, J. Rzeźnicki, M. Nowak, A. Adamski, D. Michalski

FINAŁ WOJEWÓDZKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ:

Konkurs 5 milionów – IV MIEJSCE

MISTRZOSTWA ŁODZI:

Koszykówka – II MIEJSCE

Puchar ŁOZPŁ  16.II.2012 –Zawody Wojewódzkie kl. VIa

MARCEL  WĄGROWSKI – NAJLEPSZY ZAWODNIK W KATEGORII 13 lat.

200 dowolny – I m. – Wągrowski Marcel

50 dowolny –III m. – Wągrowski Marcel

Kaźmierczak Kamil – II m. – 50 dowolny , II m. – 100 grzbietowy, I m. – 50 motylkowy

Kamiński Piotr – IVm. – 100 grzbietowy, Im – 200 zmienny

Nykiel Cyntia – II m. – 200 klasyczny

Paciorkiewicz Ola – III m. –200 klasyczny

Dukowski Hubert – VI m. – 50 dowolny

LIGA DZIECI I RUNDA – Zawody Wojewódzkie kl. IVa24.02.2012

KAJETAN LASOTA – NAJLEPSZY ZAWODNIK W WOJEWÓDZTWIE ŁÓDZKIM

I m. – 50 dowolny – Kajetan Lasota

II m. – 200 klasyczny – Kajetan Lasota

Deszczka Laura – VIII m. – 100 grzbietowy, V m. – 200 klasyczny,

Jarząbek Natalia –IV m. – 200 klasyczny, IX m. – 200 dowolny

Górniak Marta – VIII m. – 200 klasyczny

Przybylska Magda –IX m. –200 klasyczny

Fajkowski Piotr – VI m. 100 grzbietowy, VIII m. 200 dowolny

Kopka Maksymilian – X m. 100 grzbietowy,V m. 50 dowolny

Sztafeta 4x50 dowolny – III m. (Kopka Maksymilian, Pel Mikołaj, Fajkowski Piotr ,Kajetan Lasota)

Sztafeta 4x50 dow. – VIII m. (Deszczka Laura ,Górniak Marta , Radwańska Sandra , Jarząbek Natalia)

LIGA  MŁODZIKÓW I RUNDA – Zawody Wojewódzkie kl. VIa

I m. – 100 grzbietowy Kamil Kaźmierczak

I m. 100 dowolny – Wągrowski Marcel

I m. 100 zmienny – Kamil Kaźmierczak

III m. 100 zmienny – Kamiński Piotr

IV m. 200 klasyczny – Kamiński Piotr

VI m. 200 klasyczny – Nykiel Cyntia

Mistrzostwa Łodzi szkół podstawowych w sztafetowych biegach przełajowych:

dziewczęta – V miejsce,

chłopcy – I miejsce (M. Nowak, D. Michalski, P. Klein, P. Szreter, M.Pięczek, M. Karpicki, M. Potocki, D. Rogaliński, K. Kaźmierczak, K.Krzyszczak, S. Majchrzak, M. Bartoszek;)

Rozgrywki piłki nożnej szkół podstawowych chłopców (eliminacje) – I miejsce w grupie

Mistrzostwa Łodzi w sztafetach pływackich dziewcząt i chłopców szkół podstawowych:

dziewczęta – VI miejsce (A. Paciorkiewicz, C. Nykiel, K. Markowiak, K.Karczewska, N. Kopka, N. Jarząbek),

chłopcy – II miejsce ( K. Kaźmierczak, M. Wągrowski, P. Osiński, D.Topolski, M.Pel, K. Lasota, M.Kopka, J. Garstecki)

Dwa ognie usportowione dziewcząt i chłopców szkół podstawowych Rejon 1 Łódź Północ: chłopcy – IV miejsce.