Uwaga!

Rusza po raz kolejny w naszej szkole akcja „SMACZNA KANAPKA”. której ideą jest zrobienie dodatkowego drugiego śniadania dla swojego głodnego lub zapominalskiego kolegi :) 

Pamiętaj !

-kanapka musi być starannie zapakowana 

-kanapki będą zbierane codziennie po godzinie 11:00 przez członków szkolnego koła PCK

-jeśli jesteś głodny lub zapomniałeś śniadania zapraszamy na świetlicę :)

Drodzy rodzice!

Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie naszej akcji i prosimy o więcej

”smacznych kanapek” :)

 

                                      Aleksandra Milcarz 

 

Jak co roku w związku z Dniem Misia świetlica zorganizowała międzyszkolny konkurs na Najładniejszego Misia. Nadesłane prace były na wysokim poziomie. Komisja chciała nagrodzić wszystkie prace, ale z uwagi na ograniczoną ilość nagród ostatecznie laureatami zostali uczniowie z następujących szkół:

 

I miejsce

Barbara Potasiak  KL I SP Nr 48

Marek Gawroński KL II -SP Nr 169

 

II miejsce 

Adam Kubisz KL II SP Nr 169

Michalina Środa KL IV SP Nr 206

 

III miejsce

 Weronika Habiera KL  III SP Nr 169       

Aniela Ułanowicz KL I SP Nr 206

 

WYRÓŻNIENIA :

 

Zuzanna Lisiecka  Kl II SP Nr 184

Oliwia Bagrowska KL II SP Nr 70

Alicja Włodzimierska KLII SP Nr 184     

Serdecznie gratulujemy :)   

            

Galeria zdjęć

Uwaga !!!

Ruszyły zapisy do szkolnego turnieju warcabowego 2018/2019 .

 Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do zapisów w świetlicy szkolnej 

u pani Aleksandry Milcarz  i pani Elżbiety Krajewskiej 

Pierwsze rozgrywki odbędą się już w październiku :)

Wychowawcy świetlicy

 

SZKOLNY TURNIEJ  WARCABOWY

2016/2017

 

Klasy I

I miejsce  - Hubert Gawroński   1 c

II miejsce - Szymon Sobczyk  1 c

III miejsce - Antoni Gołębowski  1 c

Klasy II

I miejsce - Michał Grygiel  2 b

II miejsce - Filip Smoczok  2 c

III miejsce - Dominik Zamojski  2 b

Klasy III

I miejsce  - Marcin Kowalski   3 b

II miejsce - Emilia Bobińska  3 b

III miejsce - Joanna Broda  3 a

Klasy IV

I miejsce  - Tomasz Grygiel  4 c

II miejsce - Adrian Frankowski  4 c

III miejsce - Patryk Kiełbik  4 c

Klasy V

I miejsce  - Bartosz Skwirus    5 b

II miejsce - Patryk Wożniak    5 b

III miejsce - Szymon Żyłka       5 a

Klasy VI

I miejsce  - Tymon Smykowski  6 c

II miejsce - Wojciech Lach       6 c

 

III miejsce - Jakub Majewski   6 c