W dn. 4.04.2019 w świetlicy szkolnej odbyły się warsztaty warcabowe dla przedszkolaków z PM 202. Uczniowie klas pierwszych, którzy w czasie roku szkolnego uczęszczają na koło warcabowe do p. A. Milcarz grali z młodszymi kolegami i i pokazywali zasady gry. Dzieci z PM 202 zostały zaproszone wraz ze swoimi rodzicami na Dni Otwarte.

Nasi uczniowie znudzili się już zimą i mrozem więc powoli przywołują pięknymi pracami śliczną kolorową wiosnę.

Z okazji Święta Niepodległości dzieci podczas zajęć świetlicowych wykonały prace ”Flaga" różnymi metodami.

Przez cały tydzień mogliśmy podziwiać galerię miśków konkursowych, wykonanych własnoręcznie przez naszych uczniów . A TERAZ UWAGA !!!!!!Wyniki świetlicowego konkursu "Mój Miś"
 I-miejsce Lena Penzik ,
II-miejsce Stanisław Zając , I
II-miejsce Nadia Tatarynowicz.
Serdecznie gratulujemy

Dekoracje jesienne wykonane podczas zajęć świetlicowych.