Konkursy samorządu klas I-III

11 lutego 2016 r. odbył się apel dla klas I – III , na którym omówiliśmy zasady zachowania  bezpieczeństwa  podczas ferii zimowych. Wręczyliśmy  uczniom kolorowe dyplomy za udział w konkursie ,,Bezpieczne zabawy zimowe”.

IA: Filip Lipowicz, Zofia Piątek, Tymoteusz  Knap

IB: Czarek Białkowski

IC : wyróżnienie - praca  zbiorowa

ID: Tomasz Gawełek i Olivier Olczyk, Nikola Kurowska i Martyna Kolanowska

IE: Małgorzata  Szymajda , wyróżnienie – praca zbiorowa

IIA: wyróżnienie – praca zbiorowa

IIC: Kacper Wichliński, Artur Gronostaj, Olga  Szmiłyk

IIIA: Mikołaj  Sosnowski, Ola Stańczak

IIIC: Anna  Grzęda, Olga Gronostaj, Jakub Gogulski.

W grudniu 2015r. rozstrzygnęliśmy konkurs plastyczny SU klas I – III

,,Najpiękniejsza choinka”. Uczniowie, którzy  wzięli  udział  w  konkursie otrzymali  dyplomy  i  drobne  upominki  rzeczowe.

Gratulujemy !

12 października 2015r.  rozstrzygnięto konkurs plastyczny Samorządu Uczniowskiego klas I - III ,,Jesienny obrazek”. Wszystkie prace uczniów, którzy wzięli udział w konkursie były bardzo piękne, wykonane różnymi, ciekawymi technikami plastycznymi. Z każdej klasy wybrano trzy najciekawsze prace konkursowe,  za które  uczniowie otrzymali dyplomy z wyróżnieniem i drobne upominki.

Klasa Ia: Zamorska Zuzanna,  Knap Tymoteusz,  Przybylski Kacper

Klasa Ic: Ciura    Magdalena

Klasa Id: Krawczyk Mateusz, Penzik Jakub, Szymańska Anna

Klasa Ie: Marika  Szanacka , Zieliński Bartosz, Małgorzata Szymajda

Klasa IIb: Kazimierska Paulina, Zelt Nadia

Klasa IIc: Kornacki  Oskar

Klasa IIIa: Barańska Matylda,    Stańczak Aleksandra, Żabicka Natalia

Klasa IIIb: Diug  Inga, Filipek Alicja, Studzińska Jagoda

Klasa IIIc:  Grzęda Anna, Jaskóła Lena, Zuzanna Kamińska

Dnia 18 maja 2015 r. rozstrzygnięto konkurs ekologiczny Samorządu Uczniowskiego klas 1-3 pt.: „Drugie życie śmieci”.

Uczniowie z poszczególnych klas chętnie brali udział i wykonali dużo różnych i ciekawych prac. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i zakładki do książek. Natomiast zdobywcy pierwszych miejsc nagrody książkowe.

Przyznano 1 miejsca wśród uczniów z każdej klasy:

klasa 1b – Franciszek Kurzawa

klasa 1c – Artur Gronostaj

klasa 2a – Natalia Żabicka

klasa 2b – Kejra Olszewska

klasa 2c – Zuzanna Łuczak

klasa 3a – praca zbiorowa

klasa 3b – Julia Ważyńska

klasa 3c – Marcelina Lasota

Serdecznie gratulujemy!

6 grudnia 2014 roku rozstrzygnięto konkurs Samorządu Uczniowskiego Klas 1-3 pt. „Portret Mikołaja”. Każda z klas w grupach wykonywała pracę plastyczną dowolną techniką na papierze formatu A3. Prace wykonane przez uczniów były bardzo ciekawe, twórcze i niepowtarzalne.

Z każdej klasy wybrano jedną pracę:

UCZNIOWIE KLAS PIERSZYCH:

Klasa 1b – I miejsce

Klasa 1a – II miejsce

Klasa 1c – III miejsce

UCZNIOWIE KLAS DRUGICH:

Klasa 2c – I miejsce

Klasa 2b – II miejsce

Klasa 2a – III miejsce

UCZNIOWIE KLAS TRZECICH:

Klasa 3c – I miejsce

Klasa 3a – II miejsce

Klasa 3b – III miejsce

SPECJALNE WYRÓŻNIENIE PRZYZNANO UCZNIOM KLASY „0”  za wspólne wykonanie pięknej pracy i udział w konkursie.

Wszystkie klasy otrzymały dyplomy za zajęte miejsca i udział w konkursie.

ZWYCIĘZCOM SERDECZNIE GRATULUJMY!

10 października 2014r. rozstrzygnięto konkurs Samorządu Uczniowskiego klas I – III pt. ,,Pani jesień” – praca plastyczna na kartonie A-5 wykonana dowolną techniką. Przygotowane przez uczniów prace były bardzo ciekawe i oryginalne. Z każdej klasy wybrano jedną pracę.

Poszczególnym grupom uczniów przyznano dyplomy.

UCZNIOWIE  KLAS  PIERWSZYCH :

Klasa 1c – I miejsce

Klasa 1b – II miejsce

Klasa 1a – III miejsce

UCZNIOWIE KLAS DRUGICH:

Klasa 2c – I miejsce

Klasa 2b – II miejsce

Klasa 2a – III miejsce

UCZNIOWIE  KLAS TRZECICH:

Klasa 3a – I miejsce

Klasa 3b – II miejsce

Klasa 3c – III miejsce

Na wyróżnienie zasługują dzieci z klasy ,,0” za  wspólnie  wykonaną  ciekawą pracę  konkursową.

GRATULUJEMY!

27 października 2014 r. zorganizowano dla klas 0 – III ,,Bal jesieni”.

Uczniowie z poszczególnych grup wiekowych  wraz ze swoimi wychowawcami tańczyli w przepięknych  strojach jesiennych, brali udział w zorganizowanych konkursach o tematyce jesiennej . Wszystkim wykonano pamiątkowe zdjęcia, które zostały zamieszczone w galerii zdjęć na stronie szkoły.

16 kwietnia 2014r. odbyło się  podsumowanie konkursu ,,Wiosenny obrazek”. Wyróżniono prace uczniów :

Klasa Ib: Diug Inga, Filipek Alicja, Olszewska  Keira

Klasa Ic: Jaskóła Lena

Klasa IIa: Abtan Nebras, Klarecka Hanna, Wirzing Kacper

Klasa IIb: Szostak Jacek.

16 grudnia 2013r.  rozstrzygnięto  konkurs ,,Świąteczny stroik bożonarodzeniowy”. W konkursie wzięli udział uczniowie z klas: 0, I, II i III. Prace były bardzo piękne, ciekawe i oryginalne.

Uczniowie z poszczególnych klas otrzymali pamiątkowe  dyplomy:

1. Uczniowie klasy ,,0”

2. Klasa Ia: Natalia  Żabicka

3. Klasa Ib: Alicja  Filipek

4. Klasa  Ic: Zuzanna  Łuczak, Lena  Jaskóła, Joanna  Sujczyńska, Olga  Gronostaj

5. Klasa IIa: Kacper  Wyrzing, Oliwia  Sakrajda, Filip  Gąsowski, Aleksandra  Modro, Hanna  Klarecka

6. Klasa  IIc: Praca grupowa

7. Klasa IIIb: Piotr  Walaszczyk, Julia  Matusiak, Wiktoria  Janiszewska

8. Klasa IIIc: Maja  Nowak

GRATULUJEMY !

11 października 2013 r. rozstrzygnięto konkurs SUklas I- III ,,Piękno jesiennych drzew”- praca przestrzenna z materiałów przyrodniczych. Konkurs zorganizowały : J. Bołdowska, M. Świerczyńska, E. Urzędowicz.

Prace wykonane przez uczniów są niezwykłe i ciekawe. Każda praca zawiera swoje odrębne,jesienne piękno.

Na wyróżnienie zasługują następujący uczniowie poszczególnych klas:

• uczniowie grupy ,,O”
  • klasa I b:Inga Diug, Alicja Filipek, Malwina Hemer, Keira Olszewska, Szymon Piekarski, Bartosz Namielski, Michał Szczuko, Radosław Myśliński.
  • klasa II b: Michał Laska,Miłosz Witkowski, Andrzej Jedlikowski.
  • klasa II c:Jan Tkaczyk, Nadia Ciesielska.
  • klasa III b:Zosia Szóstka
  • klasa III c:Maciej Diug.