ważna informacja

WAŻNA INFORMACJA

Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego

dla dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych

w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem

pismo MEN

 

„Łódzkie Orlęta, spadkobiercy Niepodległej”.

   W dniu 12 marca 2020r. uczniowie naszej szkoły brali udział w  zajęciach warsztatowych - wycieczce pieszej  szlakiem powstańców 1863r. i Józefa Piłsudskiego w Łodzi .

Zajęcia odbyły się w ramach realizowanego  w szkole projektu edukacji patriotycznej „Łódzkie Orlęta, spadkobiercy Niepodległej”.

Bogowie i herosi

W dniu 14.02.2020 roku klasy 4a i 5d wspólnie z wychowawczyniami poszły na musical związany z mitami greckimi pt."Bogowie i herosi". Po przedstawieniu uczniowie spotkali się z aktorami. Mogli zadać im pytania dotyczące sztuki, zrobili sobie z nimi zdjęcia i zebrali autografy. 

wyniki konkursu językowo- informatycznego

4 lutego ogłoszone zostały wyniki konkursu zorganizowanego przez panią Ewę Masłowską |i Martę Roszkowską dla klas VII- VIII na prezentację multimedialną w Power Point „Zwyczaje bożonarodzeniowe w Niemczech” oraz dla klas IV- VII na kartkę bożonarodzeniową.
W kategorii na prezentację multimedialną:
I miejsce Aleksandra Modro VII a
II miejsce Jakub Fetera VIII c
III miejsce ex aequo Karina Kudła VIII c
                    Karol Grabarczyk VIII c
W kategorii na kartkę bożonarodzeniową:
I miejsce Jan Lisowski V d
II miejsce Filip Lipowicz V a
III miejsce Barbara Bieniek V b
Nagrody oraz dyplomy zostały osobiście wręczone przez Panią Dyrektor Annę Rytwińską.
Wszystkim zwycięzcom oraz osobom wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

galeria zdjęć

etap rejonowy XIV Konkursu Biblijnego

W XIV Archidiecezjalnym Konkursie Biblijnym, na etapie rejonowym Tymoteusz Knap, uczeń klasy 5a uzyskał V miejsce i przeszedł do ścisłego finału. Pokonał przeszło 100 uczestników konkursu!
GRATULUJEMY ZWYCIĘSTWA.

konkurs na logo Piątek

Wyniki konkursu na LOGO SZKOŁY:

I miejsce- Jan Lisowski kl.Vd

II miejsce- Franciszek Ejsner kl.Vc

III miejsce- Natalia Jagiełło kl.VIIa

Wróżnienia:

Keira Olszewska kl.VIIb

Katarzyna Dąbrowska kl.VIIIa

GRATULUJEMY!

warsztaty ekologiczne 3b

4.02.20r. uczniowie klasy III B pod opieką wychowawczyni p. Małgorzaty Gacy rozpoczęli cykl warsztatów w Ośrodku Ekologicznym ŹRÓDŁA.  Pierwszy temat to Zwierzęta naszymi przyjaciółkami.