Wyniki konkursu Kangur Matematyczny 2018

- Mieszko Jarzębski kl.5c
- Fabian Kosyl kl.6a
- Roch Radziewicz kl.7b

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Liga LA Szkół Podstawowych

Mistrzostwa Nauczycieli Open

W dniach 07-08 kwietnia odbyły się Mistrzostwa Polski w pływaniu  Nauczycieli  w Białymstoku. Pani Daria Fajkowska jako reprezentantka naszej szkoły wystartowała w czterech konkurencjach ( 100 grzbietowym , 50 grzbietowym,  100 zmiennym i 50 stylem motylkowym) Zdobyła cztery złote medale,  ustanowiła trzy rekordy Polski. Została najlepszą zawodniczką mistrzostw w swojej kategorii oraz zdobyła II miejsce w kategorii Open.

Bieg "caritas 2018"

Szkolne Koło Caritas przygotowuje się do biegu Caritas 2018r.
Tegoroczny cel biegu to pomoc w dofinansowaniu do turnusu rehabilitacyjnego dla czteroletniej Zosi chorującej na dziecięce porażenie mózgowe i padaczkę. Informacje o dziewczynce zamieszczone są pod linkami:

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/serce-dla-dzieci/pomozmy-malej-zosi-zaspiewa-dla-niej-barbara-kurde j-szatan/phwdcbx

Jesteśmy z Tobą, Julko!

Nasza szkoła z prawdziwą przyjemnością dołączyła się do akcji "Oddech Julki", udostępniając boisko w celu organizacji pikniku charytatywnego. Nasi nauczyciele wzięli też udział w meczu piłki siatkowej.

więcej o pikniku

konkursy o tematyce religijnej

W międzyszkolnym konkursie plastycznym "PALMA WIELKANOCNA" nasi uczniowie odnieśli następujące sukcesy:
I miejsce -  Hanna Klarecka kl. VIA
                    Inga A;
II miejsce - Adrianna Sobczyk kl. IA
                    Paulina Kazimierska kl. IVC
                    Lena Jaskuła kl. VC
                    Norbert Marosik  kl. VA
III miejsce - Szymon Sobczyk  kl. IIC

W Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Święty Jan Paweł II- Polak i patriota" wyróżniono następujące osoby:
II miejsce - Anastazja Komar kl. IB