zaproszenie na piknik

VI Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny

Miło nam poinformować , że w VI edycji Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego " Łódź w obiektywie - 2019" - " Tereny zielone Łodzi" nasza uczennica Aleksandra Molenda z klasy VIa zdobyła II miejsce. Wyróżnienia otrzymały : Martyna Ciura kl. VII c i Oliwia Andrikopulos kl. VIIIb.

Gratulujemy!!!!!

budżet obywatelski 2019

Szanowni Państwo!
Podobnie jak w ubiegłym roku zachęcamy do udziału w głosowaniu. Wasz głos ma znaczenie!

Już dwukrotnie udowodniliście, że macie wielkie serca. Dziękujemy i prosimy o pamięć o nas także w tym roku.

stypendia

UWAGA!!!

W zakładce "pomoc materialna dla uczniów" umieszczone zostały informacje dotyczące ubiegania się o pomoc materialną dla uczniów (w formie stypendium i zasiłku szkolnego) na rok szkolny 2019/2020.

konkurs literacko- plastyczny

Sukces naszych uczniów w ogólnopolskim konkursie plastyczno- literackim:
Krzyżowska Laura, klasa IIIB- miejsce I
Kaletka Artur, klasa IIIB- miejsce II
Lipowicz Maja, klasa VIA- miejsce III
Wichrowska Maria, klaa VIC- miejsce III.
Laureatom, których przygotowała p. K. Chorzyńska, gratulujemy. Brawo!

Wizyta Marcina Gortata

1o czerwca 2019r.  gościł u nas Marcin Gortat- nasz najsłynniejszy absolwent. Spotkał się z uczniami, którym wiele opowiadał o tym, ile pracy trzeba włożyć, by zrealizować swoje marzenia. Były tez pamiątkowe zdjęcia.

Wielka Zbiórka Książek 2019

podziękowania